img-responsive

Opinie kursantów

Najbardziej lubię konwersacje. Dają złudzenie rozmowy. To przełamuje we mnie opór przed mówieniem, który miałem będąc w szkole. Jeszcze nie próbowałem wykorzystać tego „na żywo” ale myślę, że zadziała.

Karol Rudnik, Zabrze
Więcej opinii


Czy znasz to słówko i jego wymowę?

agree – zgadzać się z..., np. Do you agree with me? – Czy zgadzasz się ze mną? / I don't agree with you! – Nie zgadzam się z tobą!
Więcej słówek

Znajdź nas na facebooku

Pomoc

Jak zapisać się na kurs?

Zapisanie się na kurs jest proste i zajmie Ci kilka minut.

 1. Wejdź w zakładkę kursy i korzystając z menu po lewej stronie wybierz interesujący Cię kurs.
  Zanim przejdziesz do zamówienia zapoznaj się z darmowymi lekcjami klikając guzik "Lekcje próbne".
 2. W celu zamówienia wybranego kursu kliknij guzik "Zapisz się na kurs". Wybierz okres, przez który chcesz mieć aktywny kurs i kliknij guzik "Zamawiam".
 3. Kolejnym krokiem jest utworzenie konta użytkownika, które jest niezbędne do korzystania z kursu. Wypełnij pola formularza i kliknij guzik "Zarejestruj się". W przypadku poprawnie założonego konta wyświetli Ci się potwierdzenie rejestracji, a poniżej link "Przejdź do realizacji zamówienia" - kliknij go.
 4. Teraz jesteś na stronie z wyborem form płatności. Wybierz w jaki sposób chcesz zapłacić i kliknij "Zapłać". Właśnie zostałeś przekierowany na stronę firmy DotPay która obsługuje płatności elektroniczne. Sprawdź poprawność danych i wciśnij guzik "Dokonaj płatności".
  • Jeżeli wybrałeś płatność przez bankowość internetową zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku.
  • Jeżeli wybrałeś tradycyjny przelew wyświetli się druk przelewu który możesz wydrukować (2 razy) i opłacić na poczcie lub w jakimkolwiek banku.
   Jeżeli nie masz podłączonej drukarki przepisz wszystkie potrzebne dane aby móc poprawnie wypełnić druczek przelewu.
 5. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie oraz instrukcję rozpoczęcia nauki na adres e-mail podany podczas rejestracji.

W celu zapisania się na kurs przejdź do zakładki kursy »


« powrót do listy pytań