img-responsive

Opinie kursantów

Dla mnie najważniejsze są dialogi. Mieszkam na angielskiej prowincji od miesiąca. Nie ma tu Polaków i po prostu muszę dogadywać się z miejscowymi ludźmi. Wasz kurs ma dużo rozmówek, które pasują do codziennej komunikacji. Bardzo mi pomógł. Dzięki.

Sebastian Gołaś, Lambley
Więcej opinii


Czy znasz to słówko i jego wymowę?

library – biblioteka
Więcej słówek

Pomoc

Nie słyszę dźwięku – jaka może być przyczyna?

Błąd podczas odtwarzania dźwięku dotyczy użytkowników korzystających z przeglądarki Internet Explorer 9 z zainstalowanym dodatkiem Flash Player 10. Błąd ten jest niezależny od operatora platformy DobraZuza.pl.

Rozwiązanie problemu

Rozwiązaniem problemu jest zainstalowanie alternatywnej przeglądarki. Z uwagi na bezpieczeństwo i szybkość działania polecamy zainstalowanie przeglądarki Google Chrome.

W celu zainstalowania przeglądarki Google Chrome (trwa to kilka minut) przejdź na stronę www.google.com/chrome i kliknij guzik "Pobierz Google Chrome" znajdujący się po prawej stronie - rozpocznie się pobieranie pliku. Po zakończeniu pobierania postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora. Dodatkowe informacje na temat instalacji znajdziesz na stronie "Pobieranie i instalowanie przeglądarki Google Chrome".


« powrót do listy pytań