img-responsive

Opinie kursantów

Nauka z Zuzą jest bardzo fajna. Mam możliwość wysłuchania tekstu dowolną ilość razy. Gdy uczyłam się z nauczycielem, miałam opory, by prosić o powtórzenie, nie chciałam wyjść na ciężko kapującego ucznia. W wolnej chwili mogę otworzyć laptopa i lekcja na zawołanie.

Iwona Albert, Gostyń
Więcej opinii


Czy znasz to słówko i jego wymowę?

number – 1. liczba 2. ponumerować
Więcej słówek

Znajdź nas na facebooku

Pomoc

Nie słyszę dźwięku – jaka może być przyczyna?

Błąd podczas odtwarzania dźwięku dotyczy użytkowników korzystających z przeglądarki Internet Explorer 9 z zainstalowanym dodatkiem Flash Player 10. Błąd ten jest niezależny od operatora platformy DobraZuza.pl.

Rozwiązanie problemu

Rozwiązaniem problemu jest zainstalowanie alternatywnej przeglądarki. Z uwagi na bezpieczeństwo i szybkość działania polecamy zainstalowanie przeglądarki Google Chrome.

W celu zainstalowania przeglądarki Google Chrome (trwa to kilka minut) przejdź na stronę www.google.com/chrome i kliknij guzik "Pobierz Google Chrome" znajdujący się po prawej stronie - rozpocznie się pobieranie pliku. Po zakończeniu pobierania postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora. Dodatkowe informacje na temat instalacji znajdziesz na stronie "Pobieranie i instalowanie przeglądarki Google Chrome".


« powrót do listy pytań